Pridaj sa k nám I.

BONUSY k členstvu v ALPENVEREIN:


UPOMIENKOVÝ PREDMET:
Členovia - jednotlivci alebo rodiny:
U nás zaregistrovaným členom už dlhoročne poskytujeme zaujímavé upomienkové predmety k samotnému preukazu / za posledné roky napr. tričká, ponožky, čelenky, športové šatky,.../ Niekedy dostali tieto predmety všetci, inokedy len skupiny s min. 5 platiacimi členmi ako v roku 2015 resp. ako v roku 2016, keď čelenky obdržali Tí členovia , ktorí sú buď posledné 2 roky u nás zaregistrovaní  alebo boli členovia skupín atď.


Preto aj pre rok 2017 pripravujeme niečo vhodné a praktické. V roku 2017 budeme Vám zasielať k rôznym bonusom / viď. info nižšie /aj športovú šatku. Od novembra 2016 ju budeme zasielať každému členovi , ktorí už boli u nás zaregistrovaní v rokoch 2015 alebo 2016 automaticky hneď ako bude uhradený poplatok pre rok 2017.
Noví členovia ju obdržia za symbolickú sumu vo výške 5 eur / zvýšená platba za členstvo / alebo po prihlásení na e-shope www.activeplanet.sk na číslo preukazu AV a prvom nákupe za min. 25 eur .
Členovia športových klubov alebo skupín s min. 5 platiacimi členmi :
- obdržia automaticky upomienkový predmet
- obdržia všetky bonusy v celkovej výške 45 eur
- obdržia naviac bonus vo výške 7 eur na uplatnenie zľavy pri nákupe - platné aj na akciový tovar a započitáva sa aj s iným bonusom , resp. môže obdržať upomienkový predmet naviac.

NÁKUPNÉ BONUSY - každý platiaci člen obdrží elektronické nákupné bonusy v ACTIVE PLANET outdoor centre alebo na e-shope www.activeplanet.sk v celkovej hodnote 45 EUR -
1 ks vo výške 20 Eur
1 ks vo výške 15 eur
1 ks vo výške 10 eur

Ako bude možné čerpať elektronické nákupné bonusy pre rok 2017 Vám zašleme na Váš mail po spustení novej verzie e-shopu, ktorý sa plánujke do konca roku 2016. V prípade , že bonus chcete využiť este predtým, tak použitie bonusu uvedťe do poznámky pri objednávke alebo v obchode ACTIVE PLANET.

 

Výhody z iných častí napr. športové podujatia, organizátorská pomoc či nálupy mimo členstva Alpenverein Vám budú predstavené postupne.

 

Tešíme sa na spoluprácu s Vami

 

 

ACTIVE PLANET