23.03.2024
Skialp
Na úplný záver skialpinistickej sezóny  bonbónik pre Vás! Čakajú  Vás nové a neokukané skialpové trasy na miestach, kde sa začínal pretekový skialpinizmus na Slovensku.
09.08.2024
Triatlon
Odložíme skialpnistickú výstroj, zabeháme si na NON STOP behu Hrebenom NT a pozývame Vás na skvelé 10.narodeniny nášho najkomplikovanejšieho dieťaťa.
14.09.2024
Beh
Nádherné prostredie, výhľady a viac či menej známe chodníčky Vás dokonale preveria. Budete si to užívať. Neváhajte a urobte si čas na 14.9.2024. Zoberte aj svojich blízkych, pretože Vás môžu veľmi dobre vidiet na mnohých miestach trate.    9. ročník SKYMARATHON CHOPOK na 43 km resp. polovičná verzia SKY RACE JASNÁ TRAIL na 21 km .  Taktiež na dlhej trati SKY MARATHONU je možné postaviť  štafetu zo 4- členných družstiev po cca 10-11 km.  Trať vedie Nízkymi Tatrami na jeho južnej strane aj severnej strane. Prejdete zároveň aj značnú dĺžku hlavného hrebeňa. Celá časť je dobre behateľná ale náročná na pozornosť pri každom kroku. Stretnete sa s každým povrchom, čo je náročné aj na výber obuvi.

Články

Na Ďumbieri 3000+ ako bolo? Rýchlo, ...

Nebol to tentokrát len pretekový záver, bola to aj skúška. Skúška ako rýchlo sa dá ísť na najvyšší vrch v Nízkych Tatrách. Ďumbier vo výške 2045 m.n.m.  Konečne to vieme. Prvý krát v histórii to bolo oficiálne. Taktiež akým spôsobom sa dajú prejsť najťažšie jednodňové  preteky v skialpinizme. A že boli ťažké ale krásne, o tom Vám môžu porozprávať všetci, čo tam boli. Pýtajte sa ich. Zaváhali ste, keď ste neprišli

10.ročník podujatia Triathlon Attack 9.-10.8.2024.

Triatlon Attack nám vyrastol a oslavujeme spolu s pretekármi, partnermi,dobrovolníkmi a fanúsikmi. Tento rok sa na Vás tešíme výnimočne.  

Skialpinizmus na Ďumbieri - trochu histórie a súčastnosť

Ďumbier je miestom, kde sa skialpinizmus rozbehol už dávno. Pre svoju polohu, podmienky a dostupnosť sa naň dostáva v zime denne množstvo skialpinistov. Začala sa tu písať aj preteková história. A to bol ešte rok 1977, kedy sa uskutočnili prvé skialpové preteky na našom území. A bol to práve Ďumbier. 

ALPENVEREIN 2024 - predlžovanie členstva

Platnosť Alpenverein 2023 ako členstva s výhodným poistením pre celosvetový pohyb v prírode končí dňom 31.1.2024. Je vhodné postupne a podľa možnosti s predstihom, urobiť si predĺženie na ďalší rok 2024 a nenechávať to na poslednú chvíľu. Pre všetkých tých, ktorí si to ešte neurobili, budeme zasielať info mail o tom, že táto platnosť bude onedlho končiť.

Poď medzi nás! Vyskúšaj si prácu v športovom obchode!

Poď medzi nás a vyskúšaj si ako sa pracuje v športovom obchode

Skymarathon Chopok 2023 - alebo aj ako ženy ponaháňali chlapov

8. ročník Skymarathon Chopok 2023 prebehol v Nízkych Tatrách v sobotu 2.9.2023. A čo priniesol? Predovšetkým fantastické výkony najlepších žien na oboch tratiach. 

Slnečno, pozitívne prekvapenia, hviezdy a tradície.

Očami organizátorov- pohľad na mimoriadny ročník zvnútra.  

Neváhaj a poď na Skymarathon Chopok 2.9.2023 – vieš novinky a poznáš rekordy?

Skymarathon  Chopok  2.9.2023 – vieš novinky a poznáš rekordy?  V sobotu 2.9.2023 prebehne už 8. ročník tohto podujatia so štartom na Srdiečku a cieľom na ikonickom Chopku.
Všetky články

LEITNER SPORT ODPORÚČA

Pre registrovaných členov klubu zľavy až do výšky 40%. Zaregistrujte sa ešte dnes!
Miro Leinter

Miroslav Leitner

medailista z MS a ME v skialpinizme

Šport a hory - celoživotná vášeň.
Opýtaj sa Mira

Členstvo a poistenie v Alpenverein


OEAV logo OEAV karta
50% zľavu za prenocovanie na horských chatách v Rakúsku a v zahraničí
Jedinečné celosvetové poistenie pre športy v prírode
Nadštandardné bonusy a upomienkové predmety
... a mnoho ďalších výhod a služieb
Viac info
Active Planet - Skialp Point - Mýto pod Ďumierom

Leitner Sport

Mýto pod Ďumbierom 54
976 44, Mýto pod Ďumbierom
Otváracie hodiny:
Denne (PO - NE *): 9.00* - 18.00
Aktuálne
Telefón:+421 911 767 067
E-mail:office@activeplanet.sk