Upozornenie:

Mýto Pod Ďumbierom prevádzka PO/NE 8.00-18.30 V Banskej Bystrici presťahované miesto predajne z ČSA 23 na ulicu 29.augusta č.3. Otvorené PO/PIA 10-18.00. Požičovňa snežníc denne.

Podujatia

Bystrické Mosty - 31.12.2018

Dátum: 31.12.2018
Miesto: Banská Bystrica - Hotel LUX
Typ: Beh
Posledný deň roku 2018 treba pridať trošku športu v akejkoľvek forme. Tradične  sa opäť môžete prebehnúť po Bystrických mostoch a stretnúť s priateľmi,zhodnotiť čo Vám starý rok doprial a čo si prajete od Nového Roka 2019. 
02
Dec

Charitatívny Mikulášsky beh - B. Bystrica 2.12.2018 - 5.ročník.

Dámy, páni, Je nám cťou oznámiť, že už po piaty krát  sa vidíme v predvianočný čas. Ako Mikuláš prídete pred ESC v nedeľu do ESC v BB  a samozrejme doneste si štartovné číslo. Cena štartovného balíčka je vždy 10 Eur, žiadne zľavy a skupinové štartovne organizátor neposkytuje. Po oficiálnom úvode vybehneme na krátku trasu necelý kilometer, naše preteky budú mať mnoho víťazov. V cieli nás bude čakať super čaj od partnerov Lions B. Bystrica a verím, že každý nájde kamaráta ktorého už dávno nevidel a strávime pekné chvíle s priateľmi a rodinami.
13
Okt

CONTINENTAL Beh na Pustý Hrad - 13.10.2018

Pozývame Vás na 6.ročník CONTINENTAL behu na Pustý Hrad pri meste Zvolen. Štartuje sa na námestí SNP vo Zvolene a končí sa na Pustom Hrade. Prídte sa teda pozrieť aj Vy, ako to pri pohľade z Pustého Hradu na okolie Zvolena vyzerá. A samozrejme prídte za zážitkami, priateľmi a hlavne pohybom.
23
Sep

Sky Marathon Chopok - 23.9.2018

Nádherné prostredie , výhľady a výborné zázemie v okolí Chopku nás organizátorov inšpirovalo k tomu aby sme sem zasadili aj zaujímavé športové podujatia. Jedno z nich je už aj 3. ročník SKYMARATHON CHOPOK na 42 km resp. polovičná verzia SKY RACE JASNÁ TRAIL na 21 km.  Novinkou bolo pre rok 2017 a ostáva aj pre rok 2018  vytvorenie štafiet zo 4- členných družstiev po cca 10-11 km.  Trať vedie Nízkymi Tatrami na jeho južnej strane aj severnej strane. Prejdete zároveň aj značnú dĺžku hlavného hrebeňa. Celá časť je dobre behateľná ale náročná na pozornosť pri každom kroku. Stretnete sa s každým povrchom, čo bude náročné aj na výber obuvi.
Všetky podujatia

Články

M.Jagerčíková- reprezentantka SR v skialpinizme.

 Mariana Jagerčíková je Slovenka z Horehronia, žijúca v zahraniči. Venuje sa niekoľkým športovým disciplinám na  špičkovej europskej urovni MTB-či horské behy. Výsledky tejto mladej dámy sú natoľko pozoruhodne v skialpinizme, že má perspektivu zaradiť sa k svetovej TOP desiatke.Tento víkend štartuje v Rakúsku na 1.kole Svetového pohara v skialpinizme a ako členke nášho teamu jej samozrejme držíme palce.

Ako si ustelieme- či 2-3%?

Milí športoví priatelia. Ak ste spokojní na našich podujatiach a páčia sa Vám, ak ste spokojní, ako naši zákazníci teší nás to. Komunikujete to rôznym spôsobom a my sme vdační. FCB-instagram-ale najčastejšie osobne. Na podujatiach alebo v predajniach. Ďakujeme, že využijete aj ďalšiu cestu.

Banskobystrické mosty LUXusne priniesli nové traťové rekordy a rekordnú účasť bežcov.

Takmer 160 usmiatych bežeckých tvári sa nielen na štarte, ale aj v cieli zjavilo na množstve fotografií, videu ale hlavne odišlo s pocitom, že ukončili rok tým správnym spôsobom - pohybom a stretnutím v slávnostnej atmosfére posledného dňa roku 2018.  

PF 2019

Všetko najlepšie v roku 2019
Všetky články
Miro Leinter

Miroslav Leitner

medailista z MS a ME v skialpinizme

Šport a hory - celoživotná vášeň.
Opýtaj sa Mira
MUDr. Katarína Belicová

MUDr. Katarína
Belicová

šport a medicína

Obdivovateľ hôr a všetkého pozitívneho čo v nich sa dá nájsť
Opýtaj sa Katky

Členstvo a poistenie v Alpenverein


OEAV logo OEAV karta
50% zľavu za prenocovanie na horských chatách v Rakúsku a v zahraničí
Jedinečné celosvetové poistenie pre športy v prírode
Nadštandardné bonusy a upomienkové predmety
... a mnoho ďalších výhod a služieb
Viac info
Obchod Active Planet

Active Planet

Outdoor centrum

ČSA 23, 974 01
Banská Bystrica, Slovensko
Otváracie hodiny:
PO - PIA: 10.00 - 18.00
Telefón:+421 948 330 734
E-mail:office@activeplanet.sk
Active Planet - Skialp Point - Mýto pod Ďumierom

Active Planet

Skialp Point

Mýto pod Ďumbierom 54
976 44, Mýto pod Ďumbierom
Otváracie hodiny:
Denne (PI - NE): 9.00 - 16.00
Telefón:+421 903 445 791
E-mail:office@activeplanet.sk